Jan – CEO/Founder

V současnosti studuji obor Energetika na ČVUT Praha a jsem absolventem bakalářského programu Teoretický základ strojního inženýrství. Strojařinu jsem si vybral, protože mě vždy zajímaly technologie, jejich modifikace a uplatnění v praxi. Mou pozornost si získala energetika zejména svou nedílností v životě každého člověka, ale také možností neustálého pokroku. Ve svém životě jsem však otevřený i jiným oborům, v nichž lze využít moderní technologie a umělou inteligenci.

Moji pracovní kolegové o mně říkají, že jsem orientovaný na výsledek a přemýšlím nad rámec zadání. Myslím si, že tento přístup pramení z dlouholetého nasazení během sportovních tréninků a závodech. Neustále mám zájem o rozvoj svých dovedností a znalostí, které budu schopen dále aplikovat.

I přes specializaci svého studijního oboru jsem, díky svým zájmům a osobním zkušenostem v oboru finančních investic, schopen řešit ekonomické otázky projektu. Věřím, že ekonomická hlediska jsou nedílnou součástí projektů od samotného návrhu po úspěšné dokončení.

Nyní se naplno věnuji rozjezdu start-upu Efria.cz, který je pomáhá firemním i koncovým uživatelům zvládnou péči o jejich dokumenty. V projektu se uplatňují prvky strojového čtení i učení a díky těmto technologiím systémy šetří čas svým uživatelům.